Kurs operatora żurawi hds

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień operatora żurawi HDS w kat. IIŻ – UDT.

Podstawowe warunki przyjęcia na kurs HDS:

$

ukończone 18 lat

$

wykształcenie minimum podstawowe

$

brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy jako operator żurawi HDS

Organizacja kursu HDS:

Kurs na HDS przeprowadzamy u klienta posiadającego odpowiednie urządzenia lub indywidualnie po zebraniu się grupy.

Kurs na HDS obejmuje:

Kurs na operatora żurawi HDS kat II Ż składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Kurs zakończony jest egzaminem państwowym przed komisją UDT. Wydawane uprawnienia na żurawie HDS w formie zaświadczenia kwalifikacyjnego UDT są ważne bezterminowo. Zaświadczenie UDT uprawnia do obsługi żurawi samochodowych typu HDS przenośnych – przeładunkowych, przewoźnych lub leśnych.

Podczas kursu poruszane są tematy:

 • ogólne wiadomości o żurawiach HDS
 • wiadomości o dozorze technicznym
 • podział na typy: przeładunkowe, przewoźne, leśne
 • budowa żurawi
 • obowiązki operatorów żurawi
 • bezpieczeństwo i higiena pracy
 • zajęcia praktyczne na żurawiu

Niedobory kadrowe wśród operatorów żurawi przenośnych II kategorii? Mamy dla Państwa rozwiązanie! Kurs HDS z perspektywą zatrudnienia może zachęcić rekrutów do podjęcia pracy w Waszej firmie. Oferta naszego centrum szkoleniowego pozwoli zyskać wykwalifikowany personel z uprawnieniami pozwalającymi wykonywać pracę w całej Polsce. Przy żurawiu samochodowym nie ma znaczenia czy uprawnienia wydał Wrocław czy inne miasto. Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń i przekonania się, dlaczego tyle osób korzysta z naszych usług.

Wysoka zdawalność państwowych egzaminów

Żaden pracodawca nie chce płacić za wielokrotne egzaminy swoich pracowników. Wiedząc o tym, dokładamy wszelkich starań, aby nie było to konieczne. Przygotowany na bazie wieloletnich doświadczeń program, przekazywany przez profesjonalnych instruktorów, pozwolił osiągnąć blisko stu procentową zdawalność. Po kursie obsługa żurawia nie ma dla przyszłego operatora HDS tajemnic, a nowe, intratne stanowisko stoi otworem. Ponieważ egzamin zawiera zarówno teoretyczne pytania, jak i praktyczny pokaz umiejętności, kompleksowo przygotowujemy uczniów do obu części.

Całoroczne zapisy

Kurs operatora HDS odbywa się cały rok, dlatego bez trudu dopasujemy dla Państwa termin. Aby nie odwlekać otrzymania uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego już przy rejestracji pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z przystąpieniem do egzaminu, który kończy szkolenie. Rozkład i czas zajęć jest zawsze dostosowany do możliwości uczestników. Zapisy na kurs HDS nie wymagają obecności w biurze. możemy to załatwić przez telefon lub e-mail.

Rzetelna wiedza i praktyczne umiejętności

Kurs HDS ma na celu przygotować do zdania egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego i późniejszej pracy na dźwigu. Ponieważ nasza praca przekłada się na późniejsze referencje, staramy się za wszelką cenę zrealizować plan. Podczas kursów nie lejemy wody. Uczymy tego co uznajemy za istotne, kładąc nacisk na wiedzę, która będzie niezbędna podczas formułowania odpowiedzi na egzaminie. Kursy pomagają zrozumieć między innymi:

 • zasadę działania dźwigów
 • elementy budowy maszyn
 • zasady eksploatacji urządzeń
 • przepisy dotyczące bezpieczeństwa
 • prawa i obowiązki operatora.

W odpowiedzi na potrzeby i wymagania naszych klientów proponujemy dojazd do firmy w celu przeprowadzenia szkolenia na miejscu, z użyciem sprzętu, na którym docelowo będą pracować nowi fachowcy.

Korzystna oferta dla firm

Zajęcia teoretyczne i praktyczne mogą zostać zorganizowane dla małej i większej ilości osób. Dla firm, które zlecają nam szkolenie mamy możliwość konkurencyjnej oferty. Cena kursu jest zależna od ilości kursantów. Oczywiście kwalifikacje można zdobywać również indywidualnie. W takim przypadku koszt szkolenia nie jest pokrywany przez zakład pracy, a raczej z własnej kieszeni. To korzystna opcja, jeśli chcemy szukać pracy np. za granicą. Dźwigi samojezdne wymagają bowiem uprawnień w całej Unii Europejskiej.

Prawdopodobnie z zadowoleniem przyjmą Państwo fakt, że kurs HDS nie jest jedynym organizowanym przez nasze centrum. Inne szkolenia obejmują wózki widłowe czy ładowarki teleskopowe. W przypadku braku odpowiednich do celów szkoleniowych wózków widłowych nasza firma dysponuje potrzebnym sprzętem. Daj sobie szansę! Skontaktuj się z nami i zobacz czy będzie tobie odpowiadała nasza oferta. Już wkrótce twoja galeria może wzbogacić się o dodatkowy certyfikat.

Masz jakieś pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy, który widzisz obok jeśli chciałbyś uzyskać jakieś dodatkowe informacje. Możesz też zadzwonić pod ten numer telefonu: +48 793 005 828

Skontaktuj się z nami

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych